STERNIK MOTOROWODNY

Witamy na pokładzie!

Witamy w H2O-SPORTS!

Kurs na patent Sternika Motorowodnego to szkolenie, które przygotowuje kursantów do zdania egzaminu państwowego i uzyskania patentu Sternika Motorowodnego.

To kurs na podstawowym poziomie, po którym zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności do prowadzenia łodzi motorowych. Po ukończeniu szkolenia w H2O-SPORTS będziesz przygotowany/a do świadomego i bezstresowego udziału w ruchu na drogach wodnych. Kurs rozpoczyna się zajęciami teoretycznymi, na których instruktorzy w swobodny i przystępny sposób tłumaczą zagadnienia niezbędne do przystąpienia do części praktycznej. Część praktyczna szkolenia prowadzona jest na rzece Odrze, Porcie Rzecznym w Słubicach oraz Marinie Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą.

Kurs na patent Sternika Motorowodnego w H2O to świetne szkolenie, które zbuduje w Tobie pewność siebie za sterami łodzi motorowej. Niezależnie od tego czy planujesz krótkie jednodniowe wycieczki z przyjaciółmi, odkrywać rzeki i kanały z rodziną, bawić się na skuterze wodnym czy wędkarskie wyprawy. Ten kurs pod okiem naszych instruktorów wyposaży Cię w wiedzę i umiejętności potrzebną, aby bezpiecznie i dobrze bawić się na wodzie. 

Aby podejść do egzaminu na patent Sternika Motorowodnego osoba musi ukończyć 14 rok życia.

Uczestnicząc w kursie na patent Sternika Motorowodnego otrzymujesz również Voucher zniżkowy na kurs Radiooperatora SRC/VHF.

Cena: 1450 PLN (All Inclusive)

Ile trwa kurs?


Główna i obowiązkowa część kursu trwa jeden dzień - zaczynamy o godzinie 7:00 zajęciami teoretycznymi - rekomendujemy zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi, które otrzymują Państwo po opłaceniu kursu przed zajęciami. Po części teoretycznej udajemy się do portu i rozpoczynamy zajęcia praktyczne. Zajęcia praktyczne nie są ograniczone czasowo! Pływamy tak długo, aż każdy kursant czuje się pewnie za sterami i potrafi wykonać wszystkie niezbędne manewry. Na koniec dnia przeprowadzany jest egzamin. Nie podajemy konkretnej godziny zakończenia kursu, ponieważ zależy ona od preferencji kursantów (długości pływania) zazwyczaj egzamin kończy się w okolicach godziny 18:00-19:00.
Uprawnienia i Wymagania


Patent Sternika Motorowodnego uprawnia do: - Prowadzenia jachtów motorowych po wodach śródlądowych - Prowadzenia jachtów motorowych o długości do 12m po morskich wodach wewnętrznych - Prowadzenia jachtów motorowych na pozostałych wodach morskich w strefie do 2Mm, w porze dziennej Wymagania: - Ukończenie 14. roku życia (osoby niepełnoletnie potrzebują dodatkowo pisemnej zgody opiekuna prawnego - do pobrania w zakładce Centrum Egzaminacyjne) - Zdanie egzaminu sprawdzającego wymaganą wiedzę i umiejętności Patent Sternika Motorowodnego
Co zawiera cena za kurs?


Cena zawiera: - Szkolenie teoretyczne prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, wykorzystujących nowoczesne techniki nauczania oraz innowacyjne pomoce dydaktyczne. - Szkolenie praktyczne prowadzone przez doświadczonych, zawodowych instruktorów na nowych łodziach motorwych typu RIB Sportis S-5200 oraz MC-6800. Zajęcia praktyczne nie są ograniczone czasowo - pływamy tak długo, aż każdy kursant czuje się pewnie za sterami i potrafi wykonać wszystkie niezbędne manewry. Praktyka prowadzona jest w małych grupach aby zwiększyć czas kursantów za sterami łodzi. - Wypożyczenie profesjonalnego sztormiaka oraz spodni Helly Hansen - Materiały dydkatyczne, po opłaceniu szkolenia wysyłamy do Ciebie materiały szkoleniowe, z którymi rekomendujemy zapoznanie się przed kursem. Każdy uczestnik kursu otrzymuje książkę "Sternik Motorowodny" + CD wydawnictwa Almapress - Caffe Catering oraz Lunch podczas trwania kursu Jednym zdaniem All Inclusive!
Czym będziemy pływać?


Zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych łodziach motorowych typu RIB Sportis S-5200 wyposażonych w silniki 100KM oraz 75KM oraz najnowszym w naszej flocie Sportis MC-6800 z 200KM silnikiem Yamaha
Kto prowadzi zajęcia?


Zajęcia prowadzi doświadczona - zawodowa kadra instruktorska. Instruktorzy motorowodni i żeglarstwa, Instruktorzy i Assesorzy Royal Yachting Association, profesjonaliści w swoim fachu, dla których praca z ludźmi jest również rodzajem hobby i realizacji.

Ile trwa kurs?

Główna i obowiązkowa część kursu trwa jeden dzień - zaczynamy o godzinie 7:00 zajęciami teoretycznymi - rekomendujemy zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi, które otrzymują Państwo po opłaceniu kursu przed zajęciami. Po części teoretycznej udajemy się do portu i rozpoczynamy zajęcia praktyczne. Zajęcia praktyczne nie są ograniczone czasowo! Pływamy tak długo, aż każdy kursant czuje się pewnie za sterami i potrafi wykonać wszystkie niezbędne manewry. Na koniec dnia przeprowadzany jest egzamin. Nie podajemy konkretnej godziny zakończenia kursu, ponieważ zależy ona od preferencji kursantów (długości pływania) zazwyczaj egzamin kończy się w okolicach godziny 18:00-19:00. 

Odra
Odra

Odra - Twierdza

press to zoom
Marina Winterhafen
Marina Winterhafen

Marina Winterhafen Frankfurt (Oder)

press to zoom
Odra
Odra

Odra, Słubice-Frankfurt (Oder)

press to zoom

Gdzie?

Podczas zajęć praktycznych manewrujemy w porcie rzecznym Słubice, Marinie Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą oraz na samej rzece Odrze, w zależności od preferencji kursantów i czasu mamy możliwość odwiedzić również Przystań Twierdza Kostrzyn nad Odrą lub przystań w Uradzie, ten bardzo dobrze oznakowany nawigacyjnie obszar daje nam wspaniałe warunki do nauki manewrów na łodziach motorowych.  Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej H2O-SPORTS w Słubicach.

Co zawiera cena za kurs?

Cena zawiera szkolenie praktyczne i teoretyczne prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, materiały dydaktyczne, opłatę egzaminacyjną, caffe catering, lunch oraz wypożyczenie sztormiaków.

Jednym zdaniem All Inclusive! 

Materiały szkoleniowe

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje książkę "Sternik motorowodny"

+ dostęp do platformy e-learningowej oferującej ciekawe materiały dydaktyczne, będące rozwinięciem i uzupełnieniem treści programu szkolenia.

Pogoda?

To, że nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednia odzież pewnie już wiesz. W H2O w cenie kursu otrzymujesz możliwość wypożyczenia profesjonalnego sztormiaka oraz spodni, dzięki którym w każdych warunkach będziesz czerpać maksymalną przyjemność z pływania.

To my dbamy o Twój komfort.

Helly Hansen Logo

Helly Hansen - światowa marka słynąca z produkcji odzieży dla żeglarzy, jest partnerem technicznym H2O Sports.

Studenci H2O w czasie szkoleń dostają do swojej dyspozycji najbardziej zaawansowane technologie HH.

spinlock.png

Wygodne kamizelki pneumatyczne z pasami krokowymi zapewniają naszym kursantom bezpieczeństwo oraz komfort.

Podczas szkoleń jesteście wyposażeni w kamizelki uznanej w świecie jachtingu firmy Spinlock oraz Mullion.

Helly Hansen Aegir Ocean Jacket
Helly Hansen Aegir Ocean Dry Top
Helly Hansen Aegir Ocean Trouser

Czym będziemy pływać?

Szkolenia na patent Sternika Motorowodnego prowadzimy na łodziach motorowych typu RIB (Rigid Inflatable Boat) Sportis S-5200 oraz MC-6800

z silnikami 200 KM, 100 KM i 75 KM 

Dlaczego H2O-SPORTS ?

Instruktorzy: Nasi instruktorzy to wykwalifikowana kadra, najlepsi w swoim fachu - pasjonaci, praktycy, dla których nauczanie jest nie tylko pracą ale również pasją, którą stale rozwijają aby dostarczać najwyższej jakości usługi dla naszych klientów. W świat sportów motorowodnych wprowadzą was instruktorzy, egzaminatorzy motorowodni i żeglarstwa oraz instruktorzy i asesorzy Royal Yachting Association jednej z najbardziej uznanych na świecie organizacji zajmujących się yachtingiem. 

Lokalizacja: H2O Sports ma swoją siedzibę w Słubicach, mieście na samej granicy polski, które wraz z sąsiednim Frankfurtem nad Odrą tworzą europejskie dwumiasto.

 

Szlak Doliny Środkowej Odry na odcinku granicznym daje nam wspaniałe warunki do nauki manewrów na łodziach motorowych. Podczas szkoleń mamy możliwość odwiedzić m.in. Marine Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą czy Przystań Twierdza Kostrzyn nad Odrą. Ten bardzo dobrze oznakowany nawigacyjnie, a przy tym wymagający technicznie akwen jest idealnym miejscem do nauki prowadzenia łodzi motorowej. 

Flota: Nowa. Naszym klientom oferujemy najnowsze technologie, szkolenia prowadzone są na łodziach motorowych typu RIB: Sportis S-5200 z napędem o mocy 100KM oraz 75KM oraz najnowszy w naszej flocie RIB klasy premium Sportis MC-6800 z 200KM silnikiem Yamaha wyposażony w m.in. dotykowy ploter z mapami 3D oraz system AIS.

Komfort: Jesteśmy dumni, że oferujemy naszym klientom usługi na najwyższym europejskim poziomie. Zaczynając od profesjonalnych instruktorów, mega pozytywnej atmosfery i małych grup gwarantujących dużo czasu za sterami przez nowoczesne sale wykładowe i innowacyjne pomoce dydaktyczne po najnowsze łodzie z renomowanych stoczni i zabezpieczenie na wypadek deszczowej pogody - czyli sztormiaki Helly Hansen Aegir Ocean i Race. Aromatyczna kawa i lunch dodatkowo uprzyjemnią czas spędzony w H2O.

Kursy i szkolenia odbywają się: Zawsze! Dokładnie tak! Planowe kursy lub szkolenia są przeprowadzane bez względu na liczbę osób, która się zapisała. Dzięki temu możesz spokojnie z wyprzedzeniem zaplanować swój kurs, nie martwiąc się o to czy szkolenie zostanie odwołane.

Indywidualnie lub ze znajomymi/rodziną: Nowość w H2O! Nie musisz celować w odpowiedni termin kursu lub szkolenia. Sam go wybierz! Zarezerwuj termin, przyjedź do H2O, przejdź szkolenie i zdobądź swój swój patent. Instruktorzy i nasza flota są do Twojej/Waszej dyspozycji. 

Coś Ci wypadło? Nic się nie martw! Nasze centrum szkoleniowe działa non stop przez okrągły rok, dzięki czemu masz pewność, że swój kurs zrealizujesz w dogodnym dla Ciebie czasie i nie musisz martwić się o to, że Twoja rezerwacja przepadnie. Jeśli coś Ci wypadnie w ostanim momencie - w H2O-SPORTS możesz zawsze bez problemów zmienić datę swojego kursu. 

Dlaczego warto wybrać H2O Sports?
O nas

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

Usługi, które mogą Cię również zainteresować

Rejsy
Szczecin

Spędź fantastyczny dzień na wodach portu Szczecin i Zalewu Szczecińskiego

Wkrótce >

Radiooperator SRC/VHF

Zdobądź uprawnienia do używania morskiego radia VHF

Nocne rejsy szkoleniowe

Nowość! Nocna przygoda w porcie Szczecin.

Wkrótce >

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zajrzyj na nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z nadchodzącymi szkoleniami i nowościami. 

Zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nas w H2O!

  • White Facebook Icon

Obserwuj nas na Facebooku

+48 500 219 450

+48 501 514 677

  • Biały Google Miejsca Ikona

H2O-SPORTS.EU

ul. Wojska Polskiego 111 D

69-100 Słubice

  • Biały Instagram Ikona

Obserwuj nas na Instagramie