STERNIK MOTOROWODNY

Witamy na pokładzie!

Witamy w H2O-SPORTS!

Kurs na patent Sternika Motorowodnego to szkolenie, które przygotowuje kursantów do zdania egzaminu państwowego i uzyskania patentu Sternika Motorowodnego.

To kurs na podstawowym poziomie, po którym zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności do prowadzenia łodzi motorowych. Po ukończeniu szkolenia w H2O-SPORTS będziesz przygotowany/a do świadomego i bezstresowego udziału w ruchu na drogach wodnych. Kurs rozpoczyna się zajęciami teoretycznymi, na których instruktorzy w swobodny i przystępny sposób tłumaczą zagadnienia niezbędne do przystąpienia do części praktycznej. Część praktyczna szkolenia prowadzona jest na rzece Odrze, Porcie Rzecznym w Słubicach oraz Marinie Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą.

Kurs na patent Sternika Motorowodnego w H2O to świetne szkolenie, które zbuduje w Tobie pewność siebie za sterami łodzi motorowej. Niezależnie od tego czy planujesz krótkie jednodniowe wycieczki z przyjaciółmi, odkrywać rzeki i kanały z rodziną, bawić się na skuterze wodnym czy wędkarskie wyprawy. Ten kurs pod okiem naszych instruktorów wyposaży Cię w wiedzę i umiejętności potrzebną, aby bezpiecznie i dobrze bawić się na wodzie. 

Aby podejść do egzaminu na patent Sternika Motorowodnego osoba musi ukończyć 14 rok życia.

Uczestnicząc w kursie na patent Sternika Motorowodnego otrzymujesz również Voucher zniżkowy na kurs Radiooperatora SRC/VHF.

Cena: 1250 PLN (All Inclusive)

Ile trwa kurs?

Główna i obowiązkowa część kursu trwa jeden dzień - zaczynamy o godzinie 7:00 zajęciami teoretycznymi - rekomendujemy zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi, które otrzymują Państwo po opłaceniu kursu przed zajęciami. Po części teoretycznej udajemy się do portu i rozpoczynamy zajęcia praktyczne. Zajęcia praktyczne nie są ograniczone czasowo! Pływamy tak długo, aż każdy kursant czuje się pewnie za sterami i potrafi wykonać wszystkie niezbędne manewry. Na koniec dnia przeprowadzany jest egzamin. Nie podajemy konkretnej godziny zakończenia kursu, ponieważ zależy ona od preferencji kursantów (długości pływania) zazwyczaj egzamin kończy się w okolicach godziny 18:00-19:00. Dodatkowo, dla tych, którzy mają czas i chęć zapraszamy już w piątek przed kursem godz. 16:00 na dodatkowe zajęcia teoretyczne.

Gdzie?

Podczas zajęć praktycznych manewrujemy w porcie rzecznym Słubice, Marinie Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą oraz na samej rzece Odrze, w zależności od preferencji kursantów i czasu mamy możliwość odwiedzić również Przystań Twierdza Kostrzyn nad Odrą lub przystań w Uradzie, ten bardzo dobrze oznakowany nawigacyjnie obszar daje nam wspaniałe warunki do nauki manewrów na łodziach motorowych.  Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej H2O-SPORTS w Słubicach.

Co zawiera cena za kurs?

Cena zawiera szkolenie praktyczne i teoretyczne prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, materiały dydaktyczne, opłatę egzaminacyjną, caffe catering, lunch oraz sztormiaki.

Jednym zdaniem All Inclusive! 

Czym będziemy pływać?

Szkolenia na patent Sternika Motorowodnego prowadzimy na łodziach motorowych typu RIB (Rigid Inflatable Boat) Sportis S-5200 oraz MC-6800

z silnikami 200 KM, 100 KM i 75 KM 

Materiały szkoleniowe

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje książkę "Sternik motorowodny" + CD wydawnictwa Almapress

Coś mi wypadło, nie mogę uczestniczyć w kursie, na który się zapisałem/am

Nasze centrum szkoleniowe działa non stop przez okrągły rok, dzięki czemu masz pewność, że swój kurs zrealizujesz w dogodnym dla Ciebie czasie i nie musisz martwić się o to, że Twoja rezerwacja przepadnie. Jeśli coś Ci wypadnie w ostanim momencie - w H2O-SPORTS możesz zawsze bez problemów zmienić datę swojego kursu. 

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzi profesjonalna kadra instruktorska - instruktorzy motorowodni i żeglarstwa, akredytowani instruktorzy i egzaminatorzy Royal Yachting Association, profesjonaliści w swoim fachu, dla których praca z ludźmi jest również rodzajem hobby i realizacji.

Nie pasuje Ci żaden z termin z naszego terminarza? Jesteście grupą znajomych i chcielibyście odbyć kurs w ustalonym dla was terminie? Nie ma problemu! W tym przypadku prosimy kierować zapytania na adres e-mail lub telefonicznie. Zapraszamy również do odwiedzenia nas w biurze H2O. Organizujemy również szkolenia indywidualne dla 1 lub 2 osób.

Indywidualne terminy

Dlaczego H2O-SPORTS ?

- Profesjonalni instruktorzy

- Najwyższa jakość szkoleń

- Nowoczesne i bogato wyposażone centrum szkoleniowe

- Nowa flota łodzi motorowych

- Możliwości zmiany terminów kursów

- Rabaty dla stałych klientów na inne usługi w H2O

- Małe grupy = dużo czasu za sterami łodzi

    I wiele, wiele więcej! Przekonaj się sam/a!

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zajrzyj na nasze media społecznościowe, aby być na bierząco z nadchodzącymi szkoleniami i nowościami. 

Zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nas w H2O!

  • White Facebook Icon

Obserwuj nas na Facebooku

+48 500 219 450

+48 501 514 677

  • Biały Google Miejsca Ikona

H2O-SPORTS.EU

ul. Wojska Polskiego 111 D

69-100 Słubice

  • Biały Instagram Ikona

Obserwuj nas na Instagramie

H2O-SPORTS.EU

0048 501 514 677

0048 500 219 450

ul. Wojska Polskiego 111 D

69-100 Słubice

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Gecko-Logo-white-on-transparent-1.png

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

GECKO HEAD GEAR W POLSCE

H2O-SPORTS.EU

Właścicielem marki H2O Sports i

RYA Training Centre H2O World

jest firma BONART.

 

NIP 598-125-47-53

ul. Wojska Polskiego 111 D

69-100 Słubice

Polska

Santander Bank Polska

76 1090 1115 0000 0000 1110 2489

FIRMA

MEDIA

  • Facebook Social Icon
  • Instagram_App_Large_May2016_200