top of page

Kurs + egzamin na patent

STERNIK MOTOROWODNY

Witamy na pokładzie!
Witamy w H2O-SPORTS!

Cena: 1650 PLN (All Inclusive)

Kurs na patent Sternika Motorowodnego to szkolenie, które przygotowuje kursantów do zdania egzaminu państwowego i uzyskania patentu Sternika Motorowodnego.

To kurs na podstawowym poziomie, po którym zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności do prowadzenia łodzi motorowych. Po ukończeniu szkolenia w H2O-SPORTS.EU będziesz przygotowany/a do świadomego i bezstresowego udziału w ruchu na drogach wodnych. Kurs rozpoczyna się zajęciami teoretycznymi, na których instruktorzy w swobodny i przystępny sposób tłumaczą zagadnienia niezbędne do przystąpienia do części praktycznej. Część praktyczna szkolenia prowadzona jest na rzece Odrze, Porcie Rzecznym w Słubicach oraz Marinie Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą.

Kurs na patent Sternika Motorowodnego w H2O to świetne szkolenie, które zbuduje w Tobie pewność siebie za sterami łodzi motorowej. Niezależnie od tego czy planujesz krótkie jednodniowe wycieczki z przyjaciółmi, odkrywać rzeki i kanały z rodziną, bawić się na skuterze wodnym czy wędkarskie wyprawy. Ten kurs pod okiem naszych instruktorów wyposaży Cię w wiedzę i umiejętności potrzebną, aby bezpiecznie i dobrze bawić się na wodzie. 

Szkolenie zakończone jest egzaminem państwowym na patent Sternika Motorowodnego.

Sprawdź również

Sternik Motorowodny Premium

Kurs i egzamin dla Ciebie lub Twojej grupy.  W indywidualnym terminie.

Jak wygląda kurs na patent Sternika Motorowodnego w H2O ?

Ile trwa kurs?

Główna i obowiązkowa część kursu trwa jeden dzień - zaczynamy o godzinie 7:00 zajęciami teoretycznymi - rekomendujemy zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi, które otrzymują Państwo po opłaceniu kursu przed zajęciami. Po części teoretycznej udajemy się do portu i rozpoczynamy zajęcia praktyczne. Zajęcia praktyczne nie są ograniczone czasowo! Pływamy tak długo, aż każdy kursant czuje się pewnie za sterami i potrafi wykonać wszystkie niezbędne manewry. Na koniec dnia przeprowadzany jest egzamin. Nie podajemy konkretnej godziny zakończenia kursu, ponieważ zależy ona od preferencji kursantów (długości pływania) zazwyczaj egzamin kończy się w okolicach godziny 18:00-19:00. 

Szczegóły kursu

Gdzie się uczymy i pływamy?

Podczas zajęć praktycznych manewrujemy w porcie rzecznym Słubice, Marinie Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą oraz na samej rzece Odrze, w zależności od preferencji kursantów, czasu i warunków ydrologicznych mamy możliwość odwiedzić również Przystań Twierdza Kostrzyn nad Odrą lub przystań w Uradzie, ten bardzo dobrze oznakowany nawigacyjnie obszar daje nam wspaniałe warunki do nauki manewrów na łodziach motorowych.  Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej H2O-SPORTS.EU w Słubicach.

Gotowi wejść na pokład?

Sternik Motorowodny | H2O-SPORTS.EU
H2O-SPORTS.EU

Cenimy Twój czas.

Najwyższej jakości kursy i szkolenia w przyjaznych, komfortowych i sprzyjających nauce warunkach. Szczegóły mają znaczenie i sprawiają, że czas spędzony w H2O to chwile, które zapamiętasz na długo.

H2O-SPORTS.EU

Co zawiera cena za kurs?

Zależy nam na Waszym przyjaznych, komfortowych i sprzyjającym nauce warunkach, dlatego kurs na patent Sternika Motorowodnego oferujemy w pakiecie All Inclusive.

 

Cena zawiera:

  • szkolenie praktyczne i teoretyczne prowadzone przez profesjonalnych instruktorów (o nas

  • materiały dydaktyczne

  • opłatę egzaminacyjną

  • caffe catering, lunch

  • wypożyczenie profesjonalnych sztormiaków na czas kursu

  • przygotowanie wniosku o wydanie patentu po zdanym egzaminie

 

Cena kursu nie obejmuje opłaty za wydanie patentu, którą kursant opłaca bezpośrednio na konto PZMiNW po zdanym egzaminie.

Materiały szkoleniowe

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje książkę "Sternik motorowodny"

+ dostęp do platformy e-learningowej oferującej ciekawe materiały dydaktyczne, będące rozwinięciem i uzupełnieniem treści programu szkolenia.

Pogoda?

To, że nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednia odzież pewnie już wiesz. W H2O w cenie kursu otrzymujesz możliwość wypożyczenia profesjonalnego sztormiaka oraz spodni HellyHansen, dzięki którym w każdych warunkach będziesz czerpać maksymalną przyjemność z pływania.

To my dbamy o Twój komfort.

H2O-SPORTS.EU
spinlock.png

Wygodne kamizelki pneumatyczne z pasami krokowymi zapewniają naszym kursantom bezpieczeństwo oraz komfort.

Podczas szkoleń jesteście wyposażeni w kamizelki uznanej w świecie jachtingu firmy Spinlock oraz Mullion.

Helly Hansen Logo

Helly Hansen - światowa marka słynąca z produkcji odzieży dla żeglarzy, jest partnerem technicznym H2O Sports.

Studenci H2O w czasie szkoleń dostają do swojej dyspozycji najbardziej zaawansowane technologie HH.

Helly Hansen Aegir Ocean Jacket
Helly Hansen Aegir Ocean Dry Top
Helly Hansen Aegir Ocean Trouser

Czym będziemy pływać?

Szkolenia na patent Sternika Motorowodnego prowadzimy na łodziach motorowych typu RIB (Rigid Inflatable Boat)

Sportis S-5200 oraz MC-6800

z silnikami 200 KM, 100 KM i 75 KM 

Kurs Sternik Motorowodny Premium _ 2O-SPORTS-EU

Tylko krok dzieli Cię od rozpoczęcia fantastycznej przygody.

Do zobaczenia na pokładzie!

Słubice - Frankfurt (Oder) | H2O-SPORTS.EU

Postaw na profesjonalizm!
H2O-SPORTS.EU

Instruktorzy: Nasi instruktorzy to wykwalifikowana kadra, najlepsi w swoim fachu - pasjonaci, praktycy, dla których nauczanie jest nie tylko pracą ale również pasją, którą stale rozwijają aby dostarczać najwyższej jakości usługi dla naszych klientów. W świat sportów motorowodnych wprowadzą was instruktorzy, egzaminatorzy motorowodni i żeglarstwa oraz instruktorzy i asesorzy Royal Yachting Association jednej z najbardziej uznanych na świecie organizacji zajmujących się yachtingiem. 

Lokalizacja: H2O-SPORTS.EU ma swoją siedzibę w Słubicach, mieście na samej granicy polski, które wraz z sąsiednim Frankfurtem nad Odrą tworzą europejskie dwumiasto.

 

Szlak Doliny Środkowej Odry na odcinku granicznym daje nam wspaniałe warunki do nauki manewrów na łodziach motorowych. Podczas szkoleń mamy możliwość odwiedzić m.in. Marine Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą czy Przystań Twierdza Kostrzyn nad Odrą. Ten bardzo dobrze oznakowany nawigacyjnie, a przy tym wymagający technicznie akwen jest idealnym miejscem do nauki prowadzenia łodzi motorowej. 

Flota: Nowa. Naszym klientom oferujemy najnowsze technologie, szkolenia prowadzone są na łodziach motorowych typu RIB: Sportis S-5200 z napędem o mocy 100KM oraz 75KM oraz najnowszy w naszej flocie RIB klasy premium Sportis MC-6800 z 200KM silnikiem Yamaha wyposażony w m.in. dotykowy ploter z mapami 3D oraz system AIS.

Komfort: Jesteśmy dumni, że oferujemy naszym klientom usługi na najwyższym europejskim poziomie. Zaczynając od profesjonalnych instruktorów, mega pozytywnej atmosfery i małych grup gwarantujących dużo czasu za sterami przez nowoczesne sale wykładowe i innowacyjne pomoce dydaktyczne po najnowsze łodzie z renomowanych stoczni i zabezpieczenie na wypadek deszczowej pogody - czyli sztormiaki Helly Hansen Aegir Ocean i Race. Aromatyczna kawa i lunch dodatkowo uprzyjemnią czas spędzony w H2O.

Kursy i szkolenia odbywają się: Zawsze! Dokładnie tak! Planowe kursy lub szkolenia są przeprowadzane bez względu na liczbę osób, która się zapisała. Dzięki temu możesz spokojnie z wyprzedzeniem zaplanować swój kurs, nie martwiąc się o to czy szkolenie zostanie odwołane.

Indywidualnie lub ze znajomymi/rodziną: Nowość w H2O! Nie musisz celować w odpowiedni termin kursu lub szkolenia. Sam go wybierz! Zarezerwuj termin, przyjedź do H2O, przejdź szkolenie i zdobądź swój swój patent. Instruktorzy i nasza flota są do Twojej/Waszej dyspozycji. 

Coś Ci wypadło? Nic się nie martw! Nasze centrum szkoleniowe działa non stop przez okrągły rok, dzięki czemu masz pewność, że swój kurs zrealizujesz w dogodnym dla Ciebie czasie i nie musisz martwić się o to, że Twoja rezerwacja przepadnie. Jeśli coś Ci wypadnie w ostanim momencie - w H2O-SPORTS.EU możesz zawsze bez problemów zmienić datę swojego kursu. 

Te kursy mogą Cię również zainteresować.

bottom of page