FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Coś mi wypadło nie mogę uczestniczyć w kursie, na który się zapisałem/am


Nasze centrum szkoleniowe działa non stop przez okrągły rok, dzięki czemu masz pewność, że swój kurs zrealizujesz w dogodnym dla Ciebie czasie i nie musisz martwić się o to, że Twoja rezerwacja przepadnie. Jeśli coś Ci wypadnie w ostanim momencie - w H2O-SPORTS możesz zawsze bez problemów zmienić datę swojego kursu.
Kto prowadzi zajęcia w H2O Sports?


Zajęcia prowadzi profesjonalna kadra instruktorska - instruktorzy motorowodni i żeglarstwa, akredytowani instruktorzy i egzaminatorzy Royal Yachting Association, profesjonaliści w swoim fachu, dla których praca z ludźmi jest również rodzajem hobby i realizacji.
Czy mogę wykupić kurs/szkolenie/rejs tylko dla siebie/znajomych?


Jasne! Nasze Centrum Szkoleniowe działa przez okrągły rok. Prowadzimy kursy indywidualne lub grupowe w wybranych przez was terminach.
Gdzie przyjechać na szkolenie?


Kursy na patent Sternika Motorowdnego rozpoczynamy o godz. 7:00 w sali wykładowej H2O Sports -> ul. Wojska Polskiego 111 D, 69-100 Słubice. Kursy Radiooperatora RYA SRC/VHF rozpoczynamy o godz. 9:00 w sali wykładowej H2O Sports -> ul. Wojska Polskiego 111 D, 69-100 Słubice.
Czy materiały szkoleniowe mogę odebrać osobiście?


Tak. Jeśli chcesz odebrać materiały szkoleniowe osobiście wpisz taką informację w polu "Uwagi" podczas zapisu na kurs. Materiały można odebrać w biurze H2O-SPORTS.EU -> ul. Wojska Polskiego 111 D, 69-100 Słubice. Standardowo materiały szkoleniowe są wysyłane kurierem, na podany przez Ciebie adres podczas zapisu.
W jakich językach prowadzimy szkolenia/kursy/rejsy?


H2O-SPORTS.EU posiada kadrę profesjonalnych instruktorów prowadzących kursy/szkolenia/rejsy w języku: - Polskim - Niemieckim - Angielskim - Rosyjskim - Greckim
Jak zapisać się na kurs/szkolenie/rejs?


Opcja 1: Aby zapisać się na kurs/szkolenie/rejs należy wypełnić formularz zapisu na wybraną usługę. Opcja 2: Można zapisać się również telefonicznie lub mailowo.
Co zabrać ze sobą na kurs?


Wypożyczenie profesjonalnych sztormiaków oraz spodni Helly Hansen jest w cenie kursu, zatem deszczem i wiaterm nie musisz sie przejmować. - Jeśli jest zimno warto zabrać ze sobą: bielizne termiczną, polar/sweter, czapkę, rękawiczki, ciepłe buty. - Jeśli jest ciepło: czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, buty sportowe chroniące palce (nie sandały czy klapki)
Czy muszę posiadać doświadczenie żeglarskie?


Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego aby wziąć udział w naszych kursach i szkoleniach.
Czy szkolenia/kursy/rejsy odbywają się gdy pada deszcz?


Oczywiście! Nie ma złej pogody. Jest tylko nieodpowiednia odzież - dlatego w H2O w cenie każdej usługi masz możliwość wypożyczenia profesjonalnego sztormiaka oraz spodni Helly Hansen, które zapewnią Ci komfort i i radość ze szkolenia w każdych warunkach.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zajrzyj na nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z nadchodzącymi szkoleniami i nowościami. 

Zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nas w H2O!

  • White Facebook Icon

Obserwuj nas na Facebooku

+48 500 219 450

+48 501 514 677

  • Biały Google Miejsca Ikona

H2O-SPORTS.EU

ul. Wojska Polskiego 111 D

69-100 Słubice

  • Biały Instagram Ikona

Obserwuj nas na Instagramie