top of page
RYA Logo 12.png
mca logo.jpg

RYA czyli Royal Yachting Association to prestiżowa brytyjska organizacja o wieloletnich tradycjach i bogatym dorobku szkoleniowym. Program szkolenia RYA cieszy się najwyższym uznaniem na całym świecie, a certyfikaty organizacji są nie tylko honorowane jako poświadczenie umiejętności w żeglarstwie rekreacyjnym ale także stanowią najbardziej uznawaną przepustkę do komercyjnej pracy w międzynarodowym żeglarstwie. 

Maritime & Coastguard Agency jest organem regulującym sektor morski w Wielkiej Brytanii oraz agencją brytyjskiego Departamentu Transportu. Royal Yachting Association (RYA) jest uznane przez rząd Wielkiej Brytanii za państwowy organ do spraw motorowodnych i żeglarstwa. Odpowiedzialność za wydawanie uprawnień żeglarskich i motorowodnych została powierzona RYA przez rząd brytyjski za pośrednictwem MCA.

H2O jest oficjalnym centrum szkoleniowym RYA (RYA Training Centre H2O World) co potwierdza naszą najwyższą dbałość o wyszkolenie kursantów jaki i kwalifikacje instruktorów oraz egzaminatorów.

bottom of page