top of page

H2O-SPORTS.EU
Postaw na profesjonalizm!

Dlaczego warto postawić na H2O?

Instruktorzy: Nasi instruktorzy to wykwalifikowana kadra, najlepsi w swoim fachu - pasjonaci, praktycy, dla których nauczanie jest nie tylko pracą ale również pasją, którą stale rozwijają aby dostarczać najwyższej jakości usługi dla naszych klientów. W świat sportów motorowodnych wprowadzą was instruktorzy, egzaminatorzy motorowodni i żeglarstwa oraz instruktorzy i asesorzy Royal Yachting Association jednej z najbardziej uznanych na świecie organizacji zajmujących się yachtingiem. 

Lokalizacja: H2O Sports ma swoją siedzibę w Słubicach, mieście na samej granicy polski, które wraz z sąsiednim Frankfurtem nad Odrą tworzą europejskie dwumiasto.

 

Szlak Doliny Środkowej Odry na odcinku granicznym daje nam wspaniałe warunki do nauki manewrów na łodziach motorowych. Podczas szkoleń mamy możliwość odwiedzić m.in. Marine Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą czy Przystań Twierdza Kostrzyn nad Odrą. Ten bardzo dobrze oznakowany nawigacyjnie, a przy tym wymagający technicznie akwen jest idealnym miejscem do nauki prowadzenia łodzi motorowej. 

Flota: Nowa. Naszym klientom oferujemy najnowsze technologie, szkolenia prowadzone są na łodziach motorowych typu RIB: Sportis S-5200 z napędem o mocy 100KM oraz 75KM oraz najnowszy w naszej flocie RIB klasy premium Sportis MC-6800 z 200KM silnikiem Yamaha wyposażony w m.in. dotykowy ploter z mapami 3D oraz system AIS.

Komfort: Jesteśmy dumni, że oferujemy naszym klientom usługi na najwyższym europejskim poziomie. Zaczynając od profesjonalnych instruktorów, mega pozytywnej atmosfery i małych grup gwarantujących dużo czasu za sterami przez nowoczesne sale wykładowe i innowacyjne pomoce dydaktyczne po najnowsze łodzie z renomowanych stoczni i zabezpieczenie na wypadek deszczowej pogody - czyli sztormiaki Helly Hansen Aegir Ocean i Race. Aromatyczna kawa i lunch dodatkowo uprzyjemnią czas spędzony w H2O.

Małe grupy: Stawiamy na jakość, dlatego kursy odbywają się w małych grupach aby zapewnić swobodny kontakt z instruktorem oraz dużo czasu spędzonego za sterami naszych łodzi. Podczas kursu na patent Sternika Motorowodnego przypada max. 5 osób na instruktora oraz łódź motorową.

Kursy i szkolenia odbywają się: Zawsze! Dokładnie tak! Planowe kursy lub szkolenia są przeprowadzane bez względu na liczbę osób, która się zapisała. Dzięki temu możesz spokojnie z wyprzedzeniem zaplanować swój kurs, nie martwiąc się o to czy szkolenie zostanie odwołane.

Indywidualnie lub ze znajomymi/rodziną: Nowość w H2O! Nie musisz celować w odpowiedni termin kursu lub szkolenia. Sam go wybierz! Zarezerwuj termin, przyjedź do H2O, przejdź szkolenie i zdobądź swój swój patent. Instruktorzy i nasza flota są do Twojej/Waszej dyspozycji. 

Coś Ci wypadło? Nic się nie martw! Nasze centrum szkoleniowe działa non stop przez okrągły rok, dzięki czemu masz pewność, że swój kurs zrealizujesz w dogodnym dla Ciebie czasie i nie musisz martwić się o to, że Twoja rezerwacja przepadnie. Jeśli coś Ci wypadnie w ostanim momencie - w H2O-SPORTS możesz zawsze bez problemów zmienić datę swojego kursu. 

Akredytowane Centrum Szkoleniowe Royal Yachting Association: Stawiamy na jakość, dlatego kursy odbywają się w małych grupach aby zapewnić swobodny kontakt z instruktorem oraz dużo czasu spędzonego za sterami naszych łodzi. Podczas kursu na patent Sternika Motorowodnego przypada max. 5 osób na instruktora oraz łódź motorową.

Społeczność: Cieszymy się ze nasza wodna społeczność stale się rozrasta, łączy ludzi, dla których sporty wodne są pasją i sposobem na oderwanie się od codziennych zajęć. Tworzymy społeczność, która pomaga, trzyma się razem i wspólnie dzieli pasję. Dołącz do nas #h2ofamily

Komfort i bezpieczeństwo.

W cenie kursów, szkoleń oraz rejsów motorowodnych zawarte jest wypożyczenie profesjonalnego sztormiaka oraz spodni. Dzięki takiemu zestawowi przy możecie skupić się tylko na szkoleniu - w każdych warunkach.

Helly Hansen Logo

Helly Hansen - światowa marka słynąca z produkcji odzieży dla żeglarzy, jest partnerem technicznym H2O Sports.

Studenci H2O w czasie szkoleń dostają do swojej dyspozycji najbardziej zaawansowane technologie HH.

Helly Hansen Aegir Ocean Jacket
Helly Hansen Aegir Ocean Trouser
Helly Hansen Aegir Ocean Dry Top

Helly Hansen Ægir Ocean oraz seria Ægir Race to jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie sztormiaków na świecie. Zapewni Ci niezrównana ochronę przed deszczem i wiatrem na pokładzie naszych łodzi. 

Spinlock-1-3.jpg
MULLION logo.jpg

Wygodne kamizelki pneumatyczne z pasami krokowymi zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort.

Podczas szkoleń pływacie w kamizelkach uznanych w świecie jachtingu firmy Spinlock oraz Mullion.

DECKVEST_LITE_FRONT_BLUE_to_black_edit_M
35-stream-red.jpg
DECKVEST_LITE_FRONT_WHITE.jpg
bottom of page