ONAS

Witamy w H2O-SPORTS.EU!

Ofertą naszej firmy są szkolenia na patenty i licencje motorowodne oraz patenty żeglarskie.

Dysponujemy własnym Centrum Egzaminacyjnym umożliwiającym przeprowadzenie egzaminów bezpośrednio po zakończonych szkoleniach lub na życzenie - w dowolnym miejscu Polski i wielu innych krajów Europy. Wychodząc na przeciw ciągłemu rozwojowi wypoczynku na wodzie, jako formy turystyki oferujemy możliwość uzyskania państwowych patentów motorowodnych i żeglarskich - dokumentów o charakterze międzynarodowym, dzięki czemu możliwe jest czerpanie przyjemności z pływania w każdym zakątku świata.

POSTAW NA PROFESJONALIZM!

Priorytetem w H2O-SPORTS jest najwyższa jakość, dlatego stawiamy na doświadczenie naszych instruktorów, dla których praca z ludźmi jest również rodzajem hobby i realizacji. Wszystkie nasze szkolenia, indywidualne oraz grupowe, przebiegają w przyjaznej atmosferze pozwalającej na efektywne przyswajanie wiedzy oraz naukę manewrów niezbędnych do samodzielnego prowadzenia jachtów. W trosce o bezpieczeństwo naszych kursantów zajęcia praktyczne na wodzie prowadzone są z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa, na łodziach wyposażonych w niezbędne środki ratunkowe.

RYA

TRAINING CENTRE

H2O jest również akredytowanym centrum szkoleniowym Royal Yachting Association (RYA Training Centre H2O World) co potwierdza naszą wysoką dbałość o wyszkolenie kursantów jaki i kwalifikacje instruktorów oraz egzaminatorów. Oferujemy naszym klientom możliwość kompletnego rozwoju kwalifikacji oraz zdobywania równolegle patentów polskich i RYA

Więcej o RYA

O NAS SAMYCH

Zespół H2O SPORTS tworzą entuzjaści sportów wodnych - ludzie z pasją i zaangażowaniem. Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój i doskonalenie jakości oferowanych usług. Dzięki nam każdego roku przybywają kolejni zapaleńcy motorowodniactwa i żeglarstwa.

Dla nas największą nagrodą jest Państwa zadowolenie!

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymują Państwo gwarancję profesjonalizmu i zadowolenia. Nasi instruktorzy prowadząc szkolenia bazują na swoim doświadczeniu oraz wykorzystują interesujące materiały dydaktyczne, co umożliwia przekazanie w przystępny sposób maksymalnej ilości wiedzy.

Podczas zajęć praktycznych przeprowadzanych w swobodnej atmosferze, opanują Państwo krok po kroku wszystkie manewry wymagane w prowadzeniu jachtów motorowodnych lub żaglowych.

TERMINY

Dla nas nie istnieje "koniec sezonu" Niezależnie od tego, czy sezon motorowodny lub żeglarski trwa -

jesteśmy do dyspozycji przez cały rok kalendarzowy.

Naszym atutem jest bardzo duży obszar działania. Szkolenia i egzaminy przeprowadzamy w wielu miejscach Polski oraz innych krajów Europy. Nasza główna baza zlokalizowana jest w Słubicach.

LOKALIZACJA

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ I SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zajrzyj na nasze media społecznościowe, zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nas w H2O!

  • White Facebook Icon

Znajdź nas na Facebooku

+48 500 219 450

+48 501 514 677

  • Biały Google Miejsca Ikona

H2O-SPORTS.EU

ul. Wojska Polskiego 111 D

69-100 Słubice

  • Biały Instagram Ikona

Znajdź nas na Instagramie