top of page

Witamy w H2O!

H2O-SPORTS.EU stworzyliśmy po to, aby prowadzić najwyższej jakości kursy w przyjaznych, komfortowych i sprzyjających nauce warunkach. Koncentrujemy się na umacnianiu ludzi poprzez zapewnianie im odpowiednich narzędzi oraz wiedzy niezbędnej do osiągnięcia celu. Nasze wyjątkowo praktyczne i proste podejście sprawia, że uczestnicy mogą stosować w praktyce nowo nabyte umiejętności już po pierwszych zajęciach. 

Ofertą naszej firmy są szkolenia i egzaminy na patenty motorowodne i żeglarskie.

Dysponujemy własnym Centrum Egzaminacyjnym umożliwiającym przeprowadzenie egzaminów bezpośrednio po zakończonych szkoleniach lub na życzenie - w dowolnym miejscu Polski i innych krajów Europy.Wychodząc na przeciw ciągłemu rozwojowi wypoczynku na wodzie, jako formy turystyki oferujemy możliwość uzyskania państwowych patentów motorowodnych i żeglarskich - dokumentów o charakterze międzynarodowym dzięki czemu możliwe jest czerpanie przyjemności z pływania w każdym miejscu.

 

No to co, Gotowi wejść do wodnego świata? 

Nasza wizja

H2O-SPORTS.EU to najwyższej jakości, kompleksowe kursy i szkolenia w przyjaznych, komfortowych i sprzyjających nauce warunkach. Koncentrujemy się na umacnianiu ludzi poprzez zapewnianie im odpowiednich narzędzi oraz wiedzy niezbędnej do osiągnięcia celu. Nasze wyjątkowo praktyczne i proste podejście sprawia, że uczestnicy mogą stosować w praktyce nowo nabyte umiejętności już po pierwszych zajęciach.

Nasza historia

H2O-SPORTS.EU powstało z pasji do jachtingu, dobrej praktyki morskiej i perfekcji, wszyscy członkowie zespołu, z całych sił angażują się w tworzenie inspirujących i komfortowych warunków do nauki i zdobywania nowych umiejętności. Łączy nas wspólny cel i wartości. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, na którym możesz polegać. Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Nasza historia
DSC_5257.JPG

JEŚLI WODA, TO H2O

H2O-SPORTS.EU tworzą entuzjaści sportów wodnych - ludzie z pasją i zaangażowaniem. Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój i doskonalenie jakości oferowanych usług. Dzięki nam każdego roku przybywają kolejni miłośnicy sportów motorowodnych i żeglarstwa.

Dla nas największą nagrodą jest Państwa zadowolenie!

 H2O. Profesjonalizm.

Od samego początku, naszym głównym celem jest oferowanie kompleksowych szkoleń i kursów na najwyższym europejskim poziomie, zaczynając od wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, poprzez nowoczesne łodzie szkoleniowe po komfortowe warunki w sali wykładowej.

IMG_9471.JPG

Royal Yachting Association

W 2017 roku nasza oferta została poszerzona o najbardziej prestiżowe szkolenia w świecie jachtingu. Royal Yachting Association to brytyjska organizacja o ponad 200 letniej historii, której staliśmy się członkami.

RYA Training Centre H2O World

RYA Logo 12.png

„"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia“

Nie pozostawiamy spraw przypadkowi, postaw na profesjonalizm aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Szkolenia

Wszyscy w H2O-SPORTS.EU z całych sił angażują się w tworzenie inspirujących i komfortowych warunków do nauki i zdobywania nowych umiejętności. Łączy nas wspólny cel i wartości. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, na którym możesz polegać.

Szkolenia
H2O-SPORTS.EU

Twoja droga do sukcesu

Prowadzenie jachtów to wielka frajda, ale również odpowiedzialność - przede wszystkim za osoby, które zabierzesz ze sobą na pokład. Podczas kursów w H2O instruktorzy skupiają się na przekazaniu maksymalnej dawki praktycznej wiedzy i umiejętności, które możesz wprowadzić w życie od zaraz.

Nauczyciele na całe życie

U podstaw filozofii firmy H2O leży synergia tradycji i innowacji. Wykorzystujemy nowoczesną technologię, nie zapominając przy tym o filarach i wartościach, na których opiera się nasza organizacja. Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem firmy. Upraszczamy procedury i materiały prezentowane podczas kursów, aby były jak najbardziej zrozumiałe. Chcemy stworzyć najlepsze środowisko do nauki i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby to osiągnąć.

IMG_7592.JPG
DSC_0137.JPG

Rozwijaj swoje umiejętności

Unikatowe metody stosowana przez H2O zakładają, że podstawą wszystkich kursów i programów mają być strategie uczenia się i samorozwoju. Takie podejście tworzy wyjątkowe możliwości — mamy szansę przygotować uczestników na nową przygodę lub kolejny krok w karierze. 

Postępy. Rozwój. Sukces.

Dzięki kursom organizowanym przez H2O-SPORTS.EU zdobędziesz nowe umiejętności, które możesz od razu wykorzystać. Chcemy uczyć tylko tego, co niezbędne, dlatego przekażemy Ci wyłącznie praktyczną wiedzę, którą bez trudu zastosujesz poza salą lekcyjną. Podchodzimy do terminów i harmonogramów bardzo elastycznie, dlatego jeśli nie znajdziesz dla siebie odpowiedniego rozwiązania, po prostu daj znam znać.

H2O-SPORTS.EU
RYA Powerboat Level 2 H2O.JPG

Postaw na profesjonalizm

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymują Państwo gwarancję profesjonalizmu i zadowolenia. Nasi instruktorzy prowadząc szkolenia bazują na swoim doświadczeniu oraz wykorzystują interesujące materiały dydaktyczne, co umożliwia przekazanie w przystępny sposób maksymalnej ilości wiedzy.

Podczas zajęć praktycznych przeprowadzanych w swobodnej atmosferze, opanują Państwo krok po kroku wszystkie manewry wymagane w prowadzeniu jachtów motorowodnych lub żaglowych.

i Komfort

Komfort naszych kursantów jest jednym z naszych głównych priorytetów. Dbamy o to, aby każda osoba korzystająca z naszych usług mogła się skupić na chłonięciu wiedzy i nowych umiejętności. Wszelakie procesy szkoleniowe i egzaminacyjne związane z wydaniem uprawnień prowadzimy od A do Z.

 

Podczas wszystkich kursów i szkoleń do Państwa dyspozycji jest kambuz zaopatrzony w pyszną kawę, świeże przekąski oraz napoje. Podczas wietrznych lub deszczowych dni oferujemy możliwość wypożyczenia profesjonalnego sztormiaka.

Nasze stacjonarne Centrum Szkoleniowe działa przez okrągły rok. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych kursantów - również po zakończonych szkoleniach. Doradzamy, pomagamy, podpowiadamy i rozwiewamy wątpliwości, które mogą pojawić się np. podczas pierwszego czarteru lub zakupu łodzi.

H2O-SPORTS.EU

H2O Family

H2O istnieje dzięki znakomitym instruktorom i ludziom, którzy są pełni pasji i zdeterminowani, by pomóc Ci osiągnąć sukces. Chcemy, żeby każdy otrzymał od nas potrzebne wsparcie i wskazówki. 

H2O Family
H2O-SPORTS.EU.JPG

Dołącz do wodnej rodziny

Zawsze szukamy wyjątkowych, inspirujących i żądnych przygód ludzi, którzy dołączą do naszej globalnej społeczności. Zainteresowany/a ?

H2O Pro

Pracujesz w branży outdoorowej? Może jesteś instruktorem, przewodnikiem lub trudnisz się inną niesamowitą pracą, o której nawet nie wiemy. Jeśli tak, możesz kwalifikować się do zniżki H2O Pro.

H2O-SPORTS.EU
H2O-SPORTS.EU

Kariera H2O

Chcesz pracować z grupą pełnych pasji, pracowitych i zabawnych ludzi? (Szczerze, jest tu całkiem nieźle ;-). Jeśli uważasz, że pasowałbyś i mógłbyś pomóc nam się rozwijać, chcielibyśmy Cię poznać!

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zajrzyj na nasze media społecznościowe, zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nas w H2O!

bottom of page