top of page

RYA Powerboat Level 2

Witamy na pokładzie!

Witamy w H2O-SPORTS!

Cena: 850 EUR (All Inclusive)

RYA Powerboat Level 2 to jedno z najbardziej popularnych na świecie szkoleń, skierowane dla każdego, kto chce nauczyć się podstawowych umiejętności i wiedzy potrzebnej do prowadzenia łodzi motorowej. 

Kurs prowadzony jest w Akredytowanym Centrum Szkoleniowym Royal Yachting Association H2O World w Słubicach. Podczas zajęć stawiamy głównie na praktykę, która odbywa się na rzece Odrze, Porcie Rzecznym w Słubicach oraz Marinie Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą. Jest to wspaniały akwen do nauki, bardzo dobrze oznakowany nawigacyjnie, oferujący wiele wyzwań dla sternika. Oczywiście nie zabraknie również zajęć teoretycznych, na których nasi instruktorzy korzystają z nowoczesnych technik nauczania i ciekawych pomocy dydaktycznych.

RYA Powerboat Level 2 to odpowiedni certyfikat dla osób planujących czarter łodzi motorowych np. podczas urlopu lub pracę w branży jachtowej na całym świecie np. na pokładach Superjachtów. Dokument wydawany jest odrazu po zakończonym kursie.

Uczestnicząc w kursie RYA Powerboat Level 2 otrzymujesz Voucher zniżkowy na szkolenie RYA/MCA Short Range Certificate.

Wszelkie informacje odnośnie Brytyjskich dokumentów wydawanych przez RYA Training Centre dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Royal Yachting Association - www.rya.org.uk

MCA Letter of authority ->

Sylabus RYA PBL2

- Wodowanie i wyciąganie łodzi z wody

- Wyposażenie 

- Praca na cumach i odbijaczach 

- Węzły i ich użycie w praktyce

- Efekt prądu 

- Manewry łodzią motorową

- Trymowanie

- Manewrowanie z dużą prędością

- Manewrowanie w porcie

- Podejście do boj

- Kotwiczenie

- Podejście i odejście longside

- Człowiek za burtą

- Nawigacja

- Locja

- Holowanie i bycie holowanym

DLA KOGO RYA POWERBOAT LEVEL 2?

RYA Powerboat Level 2 to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych dokumentów do prowadzenia łodzi motorowej o długości do 10m na świecie.

Jeśli planujesz np. podczas wakacji czy urlopu czarter łodzi motorowej lub skutera wodnego jest to odpowiedni certyfikat dla Ciebie. Do RYA Powerboat Level 2 nie jest wymagana dodatkowa licencja jeśli chcesz holować wakeboard lub koło.

Dokument wydawany jest po zakończonym szkoleniu.

 

Dodatkowym dużym plusem jest możliwość tak zwanego Commercial Endorsment, czyli konwersji PBL2 na uprawnienia zawodowe, dzięki, którym możesz pracować na pokładach łodzi motorowych czy nawet Superjachtów. Powerboat Level 2 to praktycznie must-have jeśli myślisz o pracy w zawodowym jachtingu.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zajrzyj na nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z nadchodzącymi szkoleniami i nowościami. 

Zadzwoń, napisz maila lub odwiedź nas w H2O!

  • White Facebook Icon

Obserwuj nas na Facebooku

+48 500 219 450

+48 501 514 677

  • Biały Google Miejsca Ikona

H2O-SPORTS.EU

ul. Wojska Polskiego 111 D

69-100 Słubice

  • Biały Instagram Ikona

Obserwuj nas na Instagramie

bottom of page