SZKOLENIE MANEWROWE

Witamy na pokładzie!

Witamy w H2O-SPORTS!

"Manewrówka" to szkolenie pozwalające na doskonalenie umiejętności manewrowania jachtem motorowym. Polecamy je szczególnie gdy chcesz podnieść swoje umiejętności i pewność za sterami lub przypomnieć sobie manewry portowe przed sezonem.
 
Manewrowanie jachtem w zatłoczonej marinie jest jednym z najbardziej stresujących momentów rejsu dla skippera.
Często jest to wręcz powód odkładania na nieokreśloną przyszłość planów podróży do swojego wymarzonego portu.
Jesteśmy pewni, że zajęcia z naszymi instruktorami pozwolą każdemu nabrać pewności siebie i dobrze opanować manewry portowe. Program szkolenia dostosowywany jest do umiejętności i oczekiwań klienta.
Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub w grupach. Oferujemy również szkolenia manewrowe na Twojej własnej łodzi.

Cena: 1250 PLN (All Inclusive)

Ile trwa kurs?


Główna i obowiązkowa część kursu trwa jeden dzień - zaczynamy o godzinie 7:00 zajęciami teoretycznymi - rekomendujemy zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi, które otrzymują Państwo po opłaceniu kursu przed zajęciami. Po części teoretycznej udajemy się do portu i rozpoczynamy zajęcia praktyczne. Zajęcia praktyczne nie są ograniczone czasowo! Pływamy tak długo, aż każdy kursant czuje się pewnie za sterami i potrafi wykonać wszystkie niezbędne manewry. Na koniec dnia przeprowadzany jest egzamin. Nie podajemy konkretnej godziny zakończenia kursu, ponieważ zależy ona od preferencji kursantów (długości pływania) zazwyczaj egzamin kończy się w okolicach godziny 18:00-19:00.
Uprawnienia i Wymagania


Patent Sternika Motorowodnego uprawnia do: - Prowadzenia jachtów motorowych po wodach śródlądowych - Prowadzenia jachtów motorowych o długości do 12m po morskich wodach wewnętrznych - Prowadzenia jachtów motorowych na pozostałych wodach morskich w strefie do 2Mm, w porze dziennej Wymagania: - Ukończenie 14. roku życia (osoby niepełnoletnie potrzebują dodatkowo pisemnej zgody opiekuna prawnego - do pobrania w zakładce Centrum Egzaminacyjne) - Zdanie egzaminu sprawdzającego wymaganą wiedzę i umiejętności Patent Sternika Motorowodnego
Co zawiera cena za kurs?


Cena zawiera: - Szkolenie teoretyczne prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, wykorzystujących nowoczesne techniki nauczania oraz innowacyjne pomoce dydaktyczne. - Szkolenie praktyczne prowadzone przez doświadczonych, zawodowych instruktorów na nowych łodziach motorwych typu RIB Sportis S-5200. Zajęcia praktyczne nie są ograniczone czasowo - pływamy tak długo, aż każdy kursant czuje się pewnie za sterami i potrafi wykonać wszystkie niezbędne manewry. Praktyka prowadzona jest w małych grupach aby zwiększyć czas kursantów za sterami łodzi. - Materiały dydkatyczne, po opłaceniu szkolenia wysyłamy do Ciebie materiały szkoleniowe, z którymi rekomendujemy zapoznanie się przed kursem. Każdy uczestnik kursu otrzymuje książkę "Sternik Motorowodny" + CD wydawnictwa Almapress - Caffe Catering oraz Lunch podczas trwania kursu Jednym zdaniem All Inclusive!
Czym będziemy pływać?


Zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych łodziach motorowych typu RIB Sportis S-5200 wyposażonych w silniki 100KM oraz 75KM oraz najnowszym w naszej flocie Sportis MC-6800 z 200KM silnikiem Yamaha
Kto prowadzi zajęcia?


Zajęcia prowadzi doświadczona - zawodowa kadra instruktorska. Instruktorzy motorowodni i żeglarstwa, Instruktorzy i Assesorzy Royal Yachting Association, profesjonaliści w swoim fachu, dla których praca z ludźmi jest również rodzajem hobby i realizacji.