Helly Hansen - światowa marka słynąca z produkcji odzieży dla żeglarzy, jest partnerem technicznym H2O Sports.

Studenci H2O w czasie szkoleń dostają do swojej dyspozycji najbardziej zaawansowane technologie HH.

Helly Hansen Ægir Ocean Jacket oraz seria Ægir Race to jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie sztormiaków. Zapewni Ci niezrównana ochronę przed deszczem i wiatrem na pokładzie naszych łodzi. 

Spodnie z serii Ægir Ocean oraz Ægir Race to najwyższa światowa półka sztormiaków. Zapewni Ci niezrównana ochronę przed deszczem i wiatrem na pokładzie naszych łodzi. 

Ægir Ocean Top zapewni ochronę nawet podczas najcięższych warunków pogodowych. najwyższa światowa półka sztormiaków. Zapewni Ci niezrównana ochronę przed deszczem i wiatrem na pokładzie naszych łodzi. 

Wygodne kamizelki pneumatyczne z pasami krokowymi dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Podczas szkoleń będziecie mieli możliwość zapoznania się z kamizelkami uznanej w świecie jachtingu firmy Spinlock oraz Mullion.

Nowość

Już wkrótce

Nowość

Już wkrótce

Nowość

Już wkrótce

Instruktorzy: Nasi instruktorzy to wykwalifikowana kadra, jedni z najlepszych w swoim fachu. Instruktorzy egzaminatorzy motorowodni i żeglarscy oraz instruktorzy i assesorzy Royal Yachting Association jednej z najbardziej uznanych na świecie organizacji zajmujących się yachtingiem. 

Lokalizacja: H2O Sports ma swoją siedzibę w Słubicach, mieście na samej granicy polski. Wraz z sąsiednim Frankfurtem nad Odrą tworzą europejskie dwumiasto. Dolina środkowej Odry na granicznym odcinku

 

dczas zajęć praktycznych manewrujemy w porcie rzecznym Słubice, Marinie Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą oraz na samej rzece Odrze, w zależności od preferencji kursantów i czasu mamy możliwość odwiedzić również Przystań Twierdza Kostrzyn nad Odrą lub przystań w Uradzie, ten bardzo dobrze oznakowany nawigacyjnie obszar daje nam wspaniałe warunki do nauki manewrów na łodziach motorowych.  Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej H2O-SPORTS w Słubicach.

Flota: Naszym klientom oferujemy najnowsze technologie, szkolenia prowadzone są na łodziach motorowych typu RIB: Sportis S-5200 ze 100KM silnikiem Yamaha, Sportis S-5200 z 75KM silnikiem Evinrude oraz najnowszy w naszej flocie RIB klasy premium Sportis MC-6800 z 200KM silnikiem Yamaha wyposażony w najnowsze technologie m.in. dotykowy ploter z mapami 3D oraz system AIS.

Społeczność: Jeśli szukasz najtańszych szkoleń na rynku to niestety nie jesteśmy szkołą dla Ciebie. Jesteśmy dumni, że oferujemy naszym klientom usługi na najwyższym europejskim poziomie. Zaczynając od profesjonalnych instruktorów, nowoczesne sale wykładowe i najnowszy sprzęt z renomowanych stoczni.

H2O-SPORTS.EU

0048 501 514 677

0048 500 219 450

ul. Wojska Polskiego 111 D

69-100 Słubice

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Gecko-Logo-white-on-transparent-1.png

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

GECKO HEAD GEAR W POLSCE

H2O-SPORTS.EU

Właścicielem marki H2O Sports i

RYA Training Centre H2O World

jest firma BONART.

 

NIP 598-125-47-53

ul. Wojska Polskiego 111 D

69-100 Słubice

Polska

Santander Bank Polska

76 1090 1115 0000 0000 1110 2489

FIRMA

MEDIA

  • Facebook Social Icon
  • Instagram_App_Large_May2016_200